Hizmetlerimiz / Boğaz Turu

Boğaz Turu

/images/bogaz-turu.jpeg
/images/bogazturu/bogaz-turu-1.jpg/images/bogazturu/bogaz-turu-2.jpg/images/bogazturu/bogaz-turu-3.JPG/images/bogazturu/bogaz-turu-4.jpg/images/bogazturu/bogaz-turu-5.JPG

Vip yatları ile Marmara denizinin incileri olan doğa harikası adalarımıza "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır), Büyükada (Prinkipo: Prens)" seyahat edebilirsiniz.
Boğaz turularımız ise seyir izni verilen tüm lokasyonları kapsar yaz aylarında olduğu gibi her mevsim kısa ve ya uzun süreli boğaz turu yapabiliyoruz her tur da olduğu gibi hava koşullarının elverişliliği bu tur için de geçerli, İstanbulun en muhteşem manzarasına sahip olan İstanbul boğazı turu sırası da, Tarih kokan İstanbul manzaralarını ve ruhunu Vip yatlarımızla ve deneyimli Kaptanlarımızın ve mürettabatımızın size sunduğu güvenli, keyifli seyahat ayrıcalıklarıyla yaşayabilirsiniz. Boğaz turunuzu bir davetle birleştirebilir, misafirlerinize de İstanbulun eşsiz ruhunu yaşatabilirsiniz.
Boğaz turu fiyatlarımız da kişi sayısının bir önemi yok (tekne kişi sayisi hariçi) saatlik kiralamalar da kişi başı ücret ödemezsiniz Vip kalabalık gruplara özel yatlarımızın boğaz turuna özel kiralama prosedürü saatliktir, saat ücretleri ve ekstra isteklerinizi 0 532 2707 80 95 numaralı telefonumuzu arayıp paylaştığınız da, tüm detayları sizin için organize ediyor ve fiyatlar konusunda sizi bilgilendiriyor olacağız.
Anadolu yakası veya Avrupa yakasın da olmanızın bir önemi yok Vip yatlarımız sizi her iki yakadan da alabiliyor. (Anadolu yakası veya Avrupa yakası biniş iskeleri ile ilgili bilgi alınız)