Hizmetlerimiz / Adalar Yüzme Turu

Boğaz Turu

/images/bogaz-turu.jpeg

Vip yatları ile Marmara denizinin incileri olan doğa harikası adalarımıza "Kınalıada (Proti: İlk), Burgaz (Antigoni), Heybeli (Halki: Bakır), Büyükada (Prinkipo: Prens)" seyahat edebilirsiniz.

Yatta Evlenme Teklifi

/images/evlenme-teklifi.JPG

Yat turu ve lazerle evlenme teklifi organizasyonu, beğendiğiniz yatla romantik boğaz turu ve devam eden sürprizlerin köprüye yansıtılan lazerle zirveye ulaştığı evlilik teklifi paketmiz, Profesyonel bir fotoğrafçı ve profesyonel bir kameraman tüm bu anları ölümsüzleştirmek için size organizasyon boyunca eşlik etmektedir.

Yatta Doğum Günü

/images/dogum-gunu.JPG

Yat turu ve Doğum günü organizasyonu eksiksiz bir şekilde birlikte organize edelim , Doğum gününüzü sıradan kapalı alanlar da degil Boğazın eşsiz manzarası eşliğinde kutlamaya ne dersiniz ?

Adalar Yüzme Turları

/images/yuzme.jpg

Baş başa veya arkadaşlarıyla grup olarak, kahvaltı turu, adalar turu, yüzme turu… Sabahtan akşama kadar hoşça vakit ve Adalar ın müthiş koylarında yüzmeye ne dersiniz ?

Kurumsal Turlar

/images/yemek.jpg

Deniz Transferi ile, güvenilir, konforlu ve sorunsuz bir seyahat için, profesyonel kadromuz ve Ultra Lüx Yatlarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız .

Deniz Vip Transfer

/images/yemek.jpg

Deniz Transferi ile, güvenilir, konforlu ve sorunsuz bir seyahat için, profesyonel kadromuz ve Ultra Lüx Yatlarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.